دانلود نرم افزار طراحی و تحلیل آزمایش های شیمی (Design Expert)


موقعیت شما :

موتور جستجوگر آنلاین شیمی ویرایشگر آنلاین شیمی

ارسال مطلب

ارسال مطلب

دانلود نرم افزار طراحی و تحلیل آزمایش های شیمی (Design Expert)

دانلود نرم افزار طراحی و تحلیل آزمایش های شیمی (Design-Expert)

 

 

DOE (مخفف Design of experiments و به معنی طراحی آزمایش‌ها) عبارتست از ایجاد تغییرات هدفمند در ورودی ها یا مشخصه های یک فرآیند به منظور مشاهده و تست تغییرات حاصل در خروجی ها یا نتایج. در واقع یک فرآیند از ماشینها، مواد، روشها، انسان، محیط و اندازه گیری های مربوطه تشکیل شده که در نهایت منجر به تولید یک محصول یا خدمت می گردد. طراحی آزمایش یک راهکار علمی است که به شما این امکان را می دهد تا در زمینه درک بهتر از فرآیند، دانش بیشتری (به صورت سیستماتیک) کسب نموده و بر چگونگی اثر ورودی بر خروجی احاطه پیدا کنید. DOE به منزله یک راهنما و مرجع برای متخصصینی (مدیران، مهندسان و دانشمندان) است که با بهبود و توسعه محصول و فرآیند سر و کار دارند. بیشتر مهندسان با چگونگی انجام آزمایشهای مربوط به عملکرد محصولات و فرآیندها آشنا هستند، اما این دانش آنها بسیار محدود است. وقتی مهندسان با موضوع تعیین بهترین روش برای آزمایش مواجه می شوند، بلافاصله مسائل هزینه بالا و زمان طولانی برای آنها تداعی می‌‌گردد. با بکارگیری و درک مفهوم طراحی آزمایشها، مدیران و مهندسان در می‌یابند که چگونه می توان محصولات فاقد قدرت رقابتی را مجدداً با کیفیتی بالاتر به صحنه رقابت بین المللی برگرداند. مدیران و مهندسان امروز لازم است که قبل از تصمیم گیری در مورد میزان بهبود و توسعه محصول و فرآیندخود، اطلاعات کافی از روشهای طراحی آزمایش داشته باشند. Design Expert نام یکی از نرم افزارهای مشهور در زمینه DOE می باشد.

برای مشاهده ویژگی های این نرم افزار و آن به ادامه مطب مراجعه نمایید.

 

 در حقیقت این نرم افزار توسط دانشمندان طراحی شده و ابزار پر کاربردی برای دانشجویان و اساتید رشته‌های مرتبط به جهت طراحی آزمایش، فرایند، فرمول و نهایتا تجزیه و تحلیل آن‌ها، می باشد. در حقیقت این نرم افزار کمک خواهد کرد که فرآیند مورد نظر با صرف کمترین هزینه و حداکثر بازدهی انجام گیرد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Design-Expert:

  1. راه‌اندازی یک آزمایش یا فرایند بدون پیچیدگی خاص
  2. نمایش نتایج آزمایش به‌صورت گرافیکی برای تجسم دقیق
  3. تفسیر نتایج با کمک گزارش‌های دو و سه‌بعدی از آزمایش
  4. برخورداری از الگوریتم بهینه‌سازی جهت به‌ حداکثر رساندن کیفیت
  5. قابلیت پردازش متغیرها پس از ترکیب اجزای مخلوط
  6. امکان نمایش نموداری خطاها و بررسی آن (ابزار POE مخفف Propagation of error)
  7. و …

 

 


  نام نرم افزار: نرم افزار طراحی و تحلیل آزمایش های شیمی (Design Expert)

  نسخه: 7.0.0

  نوع فایل: RAR

  اندازه فایل: 16.95 مگابایت

  رمز عبور: www.p30download.com

  منبع: پی سی دانلود


  توضیحات: راهنمای نصب : 1- نرم افزار را نصب کنید. 2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید. 3- نرم افزار را اجرا کنید. * محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید: - در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید. - در ویندوز 7 و 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
دانلود نرم افزار طراحی و تحلیل آزمایش های شیمی (Design Expert)
QR:  دانلود نرم افزار طراحی و تحلیل آزمایش های شیمی (Design Expert)۱۳۹۳/۰۴/۱۴
AZADEH :


سلام
ممنونم از اینکه فایل نرم افزارهاتووون سالمن و راحت نصب میشن… 🙂
از تعداد زیادی از نرم افزارها استفاده کردم.
خدا قوت

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن و پیام شما:

 

  • چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
  • یک نظر